Дизайн бюро -
Компанія Європейські Торговельні Системи, підтримуючи статус «торговельне обладнання номер один», надає своїм клієнтам максимум послуг. Ми прагнемо, щоб відкриття нових магазинів було для їхніх власників не процесом, що сповнений турбот, а приємною і комфортною співпрацею з нами. Починаючи від ескізної пропозиції та закінчуючи повною реалізацією дизайн проекту, на кожному етапі професіонали компанії ЄТС надають якісні послуги світового рівня.
There are no photos with those IDs or post 6149 does not have any attached images!
Творчий підхід до справи, власне сучасне обладнання і команда професіоналів допомагають нам створювати прекрасні проекти магазинів, банків, АЗС. Дизайн магазину завжди враховує сучасні тенденції в моді дизайну інтер'єрів, а виробничі потужності дозволяють реалізувати будь-які дизайнерські задуми. Торговельне обладнання в наш час - це досить багатостороннє поняття. Устаткування магазинів починається з роботи над дизайн проектом. Саме робота дизайнера визначає майбутній зовнішній вигляд магазину, того торговельного обладнання, яке буде використовуватися. Правильне розташування торгових меблів, гармонійне поєднання матеріалів, фактур і кольорів утворює єдину картину інтер'єру магазину, де покупцям зручно здійснювати покупки, а усі товари постають в своєму найкращому світлі.
There are no photos with those IDs or post 6149 does not have any attached images!

ОСНОВНІ ЕТАПИ НАШОЇ РОБОТИ

1

Складання технічного завдання

Знайомство з приміщенням, виконання замірів, збір інформації про побажання клієнтів
 
 
2

Вибір планувального рішення

Ми надаємо кілька варіантів планувального рішення, вибираємо той, що найбільш сподобався замовнику та відповідає всім побажанням.
3

Вибір стильового рішення

Визначаємось зі стилем, кольоровою гаммою інтер'єру
 
 
4

Візуалізація

Створюємо 3D візуалізацію інтер'єру з усіма деталями, при необхідності вносимо коригування
5

Робоча документація

Після вибору остаточного варіанту дизайну інтер'єру наші професіонали починають розробку необхідної робочої документації
 
 
6

Надаємо готовий альбом проекту

Не пізніше зазначеного в договорі терміну надаємо замовнику повний альбом готового проекту, який включає в себе 3Д візуалізацію всіх зон приміщення і робочу документацію
7

Авторський нагляд

Під час реалізації проекту всі етапи контролюються і супроводжуються нашими кваліфікованими фахівцями, авторами проекту
 
There are no photos with those IDs or post 6149 does not have any attached images!