Головна -

Компанія ЄТС, з любов'ю до своєї справи…

Раді представити Вашій увазі новий сайт товарів та послуг компанії Європейські Торговельні Системи. Компанія ЄТС була заснована у 1998 році і сьогодні є номером один на ринку України з виробництва торговельного обладнання та офісних меблів.

Ми пропонуємо максимум можливостей в оснащеннї торгових площ.

Наше головне досягнення – це задоволені клієнти, серед яких всесвітньо відомі світові бренди. З кожним роком ми розширюємо горизонти своєї діяльності. Ми реалізували більше 15000 таких об'єктів, як торгові центри, магазини, банки, аптеки, АЗС, офісні центри на території України, Росії, Білорусії, Казахстану, Азербайджану і Грузії. Компанія здійснює постачання торгового обладнання в країни Західної Європи.

Виробничі площі більше 13 000 кв. метрів, сучасне обладнання, новітні технології, які ми успішно освоюємо і застосовуємо в роботі, дозволяють з упевненістю заявити, що торгове обладнання від компанії ЕТС відповідає найвищим європейським стандартам.

Група компаній ЄТС об'єднала в згуртований колектив понад 300 висококласних професіоналів. Запорукою нашого успіху є щира любов до своєї справи і безмежна повага до клієнтів і партнерів.

Згуртована команда

Професіонали з великим досвідом роботи


Щиро сподіваємося, що сайт зробить більш комфортним вибір торговельного обладнання. Професійні менеджери завжди з радістю дадуть відповідь на всі запитання й допоможуть прийняти оптимальне рішення.


Детальніше про нас

Нові напрямки діяльності компанії Європейські Торговельні Системи


Ознайомитися докладніше

Меблі для
дому

Вироби з металу
для ландшафтного дизайну

Меблі для готелів, банків,АЗС
та офісів

There are no recent posts with featured images.