Дизайн бюро -
Компанія Європейські Торговельні Системи, підтримуючи статус «торговельне обладнання номер один», надає своїм клієнтам максимум послуг. Ми прагнемо, щоб відкриття нових магазинів було для їхніх власників не процесом, що сповнений турбот, а приємною і комфортною співпрацею з нами. Починаючи від ескізної пропозиції та закінчуючи повною реалізацією дизайн проекту, на кожному етапі професіонали компанії ЄТС надають якісні послуги світового рівня.
Творчий підхід до справи, власне сучасне обладнання і команда професіоналів допомагають нам створювати прекрасні проекти магазинів, банків, АЗС. Дизайн магазину завжди враховує сучасні тенденції в моді дизайну інтер'єрів, а виробничі потужності дозволяють реалізувати будь-які дизайнерські задуми. Торговельне обладнання в наш час - це досить багатостороннє поняття. Устаткування магазинів починається з роботи над дизайн проектом. Саме робота дизайнера визначає майбутній зовнішній вигляд магазину, того торговельного обладнання, яке буде використовуватися. Правильне розташування торгових меблів, гармонійне поєднання матеріалів, фактур і кольорів утворює єдину картину інтер'єру магазину, де покупцям зручно здійснювати покупки, а усі товари постають в своєму найкращому світлі.

ОСНОВНІ ЕТАПИ НАШОЇ РОБОТИ

1

Складання технічного завдання

Знайомство з приміщенням, виконання замірів, збір інформації про побажання клієнтів
 
 
2

Вибір планувального рішення

Ми надаємо кілька варіантів планувального рішення, вибираємо той, що найбільш сподобався замовнику та відповідає всім побажанням.
3

Вибір стильового рішення

Визначаємось зі стилем, кольоровою гамою інтер'єру
 
 
4

Візуалізація

Створюємо 3D візуалізацію інтер'єру з усіма деталями, при необхідності вносимо коригування
5

Робоча документація

Після вибору остаточного варіанту дизайну інтер'єру наші професіонали починають розробку необхідної робочої документації
 
 
6

Надаємо готовий альбом проекту

Не пізніше зазначеного в договорі терміну надаємо замовнику повний альбом готового проекту, який включає в себе 3D візуалізацію всіх зон приміщення і робочу документацію
7

Авторський нагляд

Під час реалізації проекту всі етапи контролюються і супроводжуються нашими кваліфікованими фахівцями, авторами проекту