ЄТС - синонім якості та професіоналізму. -

ЄТС – синонім якості та професіоналізму.

Акция от наших партнеров, сети магазинов Arena!
03.06.2016
Імпровізації з металом у виробництві торговельного обладнання
16.06.2016

ЄТС – синонім якості та професіоналізму.

ЄТС – синонім якості та професіоналізму!

ЄТС – синонім якості та професіоналізму. Це можуть підтвердити сотні клієнтів по всьому світу. Ми випереджаємо майбутнє і пропонуємо виробництво торгових меблів і меблів для дому на сучасному обладнанні.

У червні цього року ми відкрили завісу над деталями нашого виробництва для дизайнерів і архітекторів. Відбулася пізнавальна екскурсія, на якій вони ознайомились з усіма нюансами, видами обладнання та технологіями. Наш новий напрямок виробництва меблів для дому набирає все більших обертів на території України. Завдяки майже двадцятирічному досвіду експериментального виробництва комерційних меблів, ми вийшли на світовий рівень надання послуг. Відомі італійські бренди, такі як Furla, Coccinelle, Сhicco, Piquadro, Rinascimento, Etro та інші довірили нам виробництво меблів для своїх магазинів не тільки в Україні, але і в країнах Європи.

Це стало можливим, завдяки нашому особливому підходу до роботи, яке полягає в наступних принципах:

  • Постійна модернізація виробництва
  • Удосконалення навичок персоналу
  • Об’єднання всіх етапів виробництва на одній території
  • Авторські розробки конструкторів і дизайнерів
  • Бездоганна реалізація, включаючи монтажні роботи та подальше обслуговування

Все це зробило можливим те, що меблі для дому Maestro Kitchen by ETC – це найвищий рівень якості, унікальні рішення відповідно до найновіших тенденцій в світовій меблевій промисловості та трендів в дизайні інтер’єрів.

Знайомство з лініями виробництва для дизайнерів і архітекторів стало способом переконатися не тільки в наших можливостях, але і в майбутньому при розробці нових проектів, більш широко використовувати креативні ідеї. Кожна ідея, якою б сміливою чи неординарною вона не була, цілком може стати реальністю нового інтер’єру, частиною сучасного комфортного простору з інтелектуальним підтекстом.

Нам довіряють кращі, тому що ми пропонуємо найкраще!

ETS0 ETS01 ETS02 ETS03 ETS04 ETS05 ETS06 ETS07 ETS08 ETS09 ETS10