Імпровізації з металом у виробництві торговельного обладнання -

Імпровізації з металом у виробництві торговельного обладнання

ЄТС – синонім якості та професіоналізму.
07.06.2016
SOCAR
14.07.2016

Імпровізації з металом у виробництві торговельного обладнання

На дизайн інтер’єрів, як і на будь-яке мистецтво впливають модні тенденції.  У такому напрямку, як дизайн магазинів, ці зміни найбільш динамічні. Щороку дизайнери працюють над новими колекціями одягу, взуття та аксесуарів. І щороку бутики і магазини, які представляють ці колекції, прагнуть вразити покупців не тільки товаром, але й інтер’єром, в якому цей товар представлений.

Обробка металу у виробництві торговельного обладнання

У цій статті ми хочемо ближче познайомити з таким напрямком у виробництві торгового обладнання як обробка металу. Сучасні технології відкривають великі простори для імпровізацій з цим матеріалом. Дизайнери пропонують унікальні рішення. А на виробництві торгового обладнання від компанії ЕТС всі ці рішення стають реальністю бездоганною реалізації кожного проекту.

Нержавіюча сталь

ets09

Цей матеріал користується найбільшою популярністю, завдяки своїй універсальності, довговічності та відмінним естетичним якостям.

Дуже стильно в інтер’єрі магазину буде виглядати відполірована нержавіюча сталь

Магазин ETRO

ets11

Завдяки різним способам шліфування металу нержавіюча сталь може стати стильним і оригінальним акцентом.

нж крупно

Порошкове фарбування відкриває великий простір для творчості

Приклад структурного порошкового фарбування в магазині NAME

ets03

Глянцевий лак магазин Rinascimento

ets04

Латунь

Цей матеріал все частіше використовується в інтер’єрах, як житлових приміщень, так і в інтер’єрах магазинів і бутиків. Шляхетний відтінок металу, його естетичні характеристики привертають дизайнерів. І латунь може стати досить багатогранним матеріалом для створення елітної торгової меблів, завдяки різним способам обробки.

Полірована латунь

ets13

Магазин FURLA

ets10

Шліфування латуні

ets06

Інші способи обробки металу.

Оригінальні рішення засновані на безлічі прийомів обробки металу.

В основі ексклюзивних рішень лежать такі додаткові методи, як чорніння металу, холодне цинкування, лазерна порізка, та інші нові методи хімічних покриттів.

 

Чорніння металу

ets01

Холодне цинкування

ets08

Лазерна різка

ets12

Згинання металу

ets05Кожна з цих технологій вимагає особливих знань, професійних навичок і спеціального устаткування. Ми постійно вивчаємо можливості нових технологій, щоб запропонувати своїм замовникам краще, що існує в світі на сьогоднішній день.