Металообробка -
Виробництво торгового устаткування - це високотехнологічний процес. І такий вид послуг як, як металообробка, є одним з ключових напрямків в роботі нашого виробництва.
Конструкції вітрин, стелажів, торгових меблів в більшості випадків складаються з металу і дерева, металу і скла, повністю з металевих комплектуючих (хромованих труб, нержавіючого металу).
Для того, щоб повною мірою надавати послуги з виробництва торговельного обладнання, компанія ЄТС пропонує весь комплекс послуг по металообробці. Завдяки сучасному обладнанню і команді професіоналів, всі завдання, що виникають при металообробці, вирішуються швидко, творчо і якісно.

Ми готові виконати такі роботи:

Розкрій металу

Розкрій металу здійснюється на декількох видах обладнання для металообробки. Це токарні верстати, фрезерувальні верстати, лазерний верстат, розточувальний верстат і гільйотина.
 
 

Гнуття металу

Здійснюємо якісне гнуття металевих труб і листового металу. Роботи здійснюються на сучасному обладнанні фахівцями високого профілю.

Фрезерувальні роботи

На виробництві компанії ЄТС використовуються універсальні фрезерні верстати, на яких можна проводити фрезерування під різними кутами. Це торцеве, периферійне, кінцеве і фасонне фрезерування.
 
 

Лазерна порізка

Ми пропонуємо послуги з лазерного нарізання металу на сучасному обладнанні з використанням передових технологій. Фігурний розкрій можливий практично без обмеження геометричної форми.

Порошкове фарбування

Ми пропонуємо порошкове фарбування металу в будь-який колір, згідно каталогу RAL. Гарантуємо високоякісне фарбування металевого профілю, листового металу, нестандартних виробів з металу.