Фарбування -
Фарбування ДСП, МДФ, масиву дерева та шпону від компанії ЄТС - це бездоганна якість і найсучасніші технології. Сучасні тенденції в обладнанні магазинів - це індивідуальність та сміливі рішення в дизайні.
Ми володіємо всіма знаннями, досвідом і необхідним обладнанням, щоб забезпечити дійсно високу якість фарбування виробів з дерева та металу. Творчий політ фантазії наших дизайнерів підтримується безмежними можливостями нашого виробництва.
Дуже популярне на сьогоднішній день фарбування МДФ лакофарбовими поліуретановими матеріалами. Ми використовуємо в роботі виключно високоякісні матеріали від кращих європейських виробників (Ital Color, Wood Color і ін.). 500 відтінків палітри NCS і 220 кольорів палітри RAL дозволяють підібрати практично будь-який відтінок для фарбування торгових меблів з ДСП та МДФ. Використання додаткових ефектів, таких як патинування, декапе, краколет, ефект металіка, мармуру, перламутру, гуми, велюру та інших дозволяє створювати додаткові можливості у оформленні торгових площ красивим та якісним торгівельним і технологічним устаткуванням.

Наші переваги:

Сучасне обладнання

Всі роботи ми виконуємо на новітньому обладнанні, яке не має аналогів в Україні
 
 

Цифрова перевірка якості

Якість роботи кожного виробу проходить цифрову перевірку. Надається гарантія на вироби.

Налагоджений сервіс

Налагоджений сервіс і індивідуальний підхід до кожного клієнта. Нам довіряють компанії більше 25 країн Європи і Азії.
 
 

Досвід і професіоналізм

Професіоналізм і багаторічний досвід роботи на власному обладнанні дозволяє виконати роботи будь-якої складності.

Дотримання термінів

Потужності нашого виробництва можуть задовольнити будь-який попит на ринку і забезпечити оптимальні терміни виконання замовлення