Про нас -

ЄТС - простір найкращих рішень

Європейські Торговельні Системи - це група компаній, яка займає провідну позицію на європейському ринку виробництва торговельного обладнання, поставок освітлення та комплектуючих матеріалів для магазинів з 1998 року.

Виробничі потужності компанії ЄТС розташовані на загальній площі понад 13 000 м2 в Київській області.

Наше підприємство працює на основі сучасного обладнання із застосуванням високотехнологічних процесів обробки та фарбування дерева і металу.

Понад 300 фахівців виконують повний спектр операцій з випуску та постачання торговельного обладнання будь-якої складності.

Виробництво торговельного обладнання - основний напрямок діяльності компанії Європейські Торговельні системи.

Високий рівень якості та конкурентні ціни на торговельне обладнання нашого виробництва вже оцінили найвідоміші світові бренди


Відгуки про нашу роботу
Новини компанії

Наші переваги

Ми завжди розширюємо виробництво та постійно модернізуємо наші потужності. 13 000 кв.метрів складських та виробничих площ оснащені сучасними станками для виробництва торговельного обладнання.

Наші досягнення - це наші здійснені проекти. Сотні обладнаних торгових центрів, магазинів, тисячі бутиків в Україні та за кордоном. Нас рекомендують провідні світові бренди та українські компанії.

В силу переваг власного виробництва, добре продуманої логістики та конкурентних цін, група «ЄТС» надає унікальну пропозицію: добра ціна (20-30% нижче європейської) та висока якість індивідуального виробництва.

Постійні клієнти ЄТС - сотні крупних компаній України та країн Європи, а також тисячі невеликих магазинів та бутиків. Ми дорожимо своєю репутацією та кожним клієнтом.

Філософія компанії

Наша головна мета - надати замовникам величезний простір для ідей. Для нас немає нездійсненних завдань. Ви будете задоволені якістю продукції, термінами виконання робіт та демократичними цінами.

Наші слогани «Все для магазину» та «Все для освітлення» - не просто слова, а точне визначення можливостей компанії ЄТС в оснащенні ваших площ. Всі наші сили, весь наш досвід та професіоналізм ми присвячуємо вашому успіху!

Ми пильно стежимо за новими технологіями обробки матеріалів та успішно впроваджуємо їх у наше виробництво.

Це гарантує те, що компанія Європейські Торговельні Системи пропонує своїм замовникам краще, що існує у світі на сьогоднішній день.